Hakkımızda

Hakkımızda

Biz, “Anahtar Teslim”

İnşaat Taahhüt Firmasıyız.

Aterinşaat, 1995 yılından bu yana inşaat sektöründe hizmet veren Atergrup’un anahtar teslim inşaat taahhüt firmasıdır.

Atergrup, inşaat malzemeleri üretiminden distribütörlük, bayilik ve perakendeciliğe; güneş enerji projelerinde tasarım ve kurulumdan çatı, cephe, çelik konstrüksiyon gibi yapı eleman ve sistemlerinin uygulamasına kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteren uzmanlaşmış firma ve markaları ile hizmet vermektedir.

Aterinşaat, Atergrup’un farklı inşaat teknikleri ve yapı tipolojilerinde yıllar içinde sahip olduğu deneyim çeşitliliği ve zenginliği ile uzmanlaşmanın getirdiği derinlemesine bilgi sayesinde en karmaşık ve zorlu projelerde çözüm üretmek ve çözümleri hayata geçirmek amacıyla kurulmuştur.

Teknik bilgi ve altyapı üstünlüğünün yanı sıra yönetsel becerileri, müşterilerine en kaliteli hizmeti, en güvenli ve süratli biçimde, en uygun maliyetlerle sunabilmesini sağlar.

Aterinşaat, bugün işine duyduğu saygı ve heyecan ile müşteri beklentilerinin ötesine geçebilmek için inşaat sektöründeki gelişmeleri anbean takip ederek kendini sürekli yenilemekte, ödünsüz kalite yaklaşımıyla en üst standartlarda üretim gerçekleştirerek konumunu daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.